Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser fra Meny i Ringkøbing og fundet nogle spændende tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud, hvor du kan gøre en god handel.
Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i Meny og gør en god handel!
Meny: Wienerschnitzler af Dansk Kalv
Pris: 59,95 kr. for 2 stk./350 g
Pris: 59,95 kr. for 2 stk./350 g
Hos Meny kan du få wienerschnitzler af Dansk Kalv til en skarp pris på 59,95 kr. for 2 stk. (350 g). Dette tilbud gælder fra fredag den 23. maj til lørdag den 28. juni.
Meny: Mutti Tomater til kun 10 kr.
Elsker du tomater? Så kan du hos Meny få Mutti tomater i flere varianter til kun 10 kr. pr. stk. Vægten varierer mellem 130-400 g, og den maksimale kg-pris er 76,92 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 23. maj til lørdag den 28. juni.
Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.